Návrat na blog...

26. března 2018 v 16:23 | Amy Lawrence |  Info Blog
...aneb fat Amy je zpět.

Jak jste si mnozí všimli, od 6.1.2018 se tu neobjevil žádný nový článek. Moje nadšení rozjet celý blog znovu brzy vyprchalo a já znovu upadla v naštvanost, že chci celý blog rooftops zpět. Nebavilo mě vést dva blogy jen proto, že blog.cz neuznává přidávání jídelníčků a podobných věcí ohledně Any.
Každopádně uběhli dva měsíce a já se rozhodla dát tomu ještě šanci. I když rozhodla nezní tak úplně správně, jako byla donucena Anou v mé hlavě, která mě s bičem donutila okamžitě se vrátit.
Pohled do zrcadla je příšerný a přiznám se, že jsem ráda, že jsem zpět.
Poslední dobou jsem na všechno kašlala. Jedla o sto šest, hodně pila, nestarala se o sebe, byla na horské dráze zvané deprese, kdy byl jeden den dobrý a další den jsem nezvládala ani dýchat, jak to bylo vyčerpávající. Většina oblečení mi je malá. Dokonce i rodina mi bez obalu říká, jak jsem ztloustla.
A když jsem včera uslyšela hlas, který na mě mluvil při pohledu do zrcadla, byla jsem ráda. "Podívej se na sebe, ty tlustý prase! Takhle chceš strávit zbytek života? Od zítra nežereš, je ti to jasný!"
Popravdě jsem byla ráda, že má být následující den pondělí. Jak často lidé říkají, od pondělí začnu! Na druhou stranu mě však děsilo, co když to nezvládnu. Takovou dobu jsem se cpala skoro pořád, že jsem měla strach, že nevydržím ani do oběda, aniž bych si něco nedala.
Momentálně je 16:13 a já nemám hlad a to jsem zatím měla jen jedno kafe :)
Tohle mě utvrzuje v tom, že pokud něco chceme, musíme překonat strach a zkusit to.
S láskou Amy

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama